Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opinie

Z Tomkiem współpracowaliśmy przy edycjach Festiwalu Podróżników Trzy Żywioły, gdzie zapewniał nam serwis fotograficzny i wideo. I było super! Jest kreatywny, ma pomysły, świetną technikę i wie dokładnie to co trzeba zrobić. Polecam! A poza tym to po prostu fajny, wrażliwy człowiek.

Piotr Trybalski, Organizator FP3Ż

Profesjonalizm, rozsądek, wyczucie, wyjatkowy styl, doskonałe zdjęcia!, podejście do klienta, cierpliwość, zaangażowanie, pasja Bardzo miły i kontaktowy człowiek, a jednocześnie w pełni skupiony na swojej pracy fotograf. Z całą odpowiedzialnością moralną polecam:))) Ale już nie chcę być w ciąży:)))to wyciąć:)))

Ewka Ciesielczyk

Tomek Siuda jest świetnym fotografikiem. Ma swój własny styl, ale jest także elastyczny i otwarty, co bardzo ułatwia współpracę. Jest kreatywny, wszechstronny, kontaktowy i konkretny. Same superlatywy!Polecam współpracę z nim.

Łukasz Grzegorowski (Redaktor naczelny dwutygodnika "Kórniczanin")
W sukni ślubnej i garniturze wartym majątek na szczycie mostu i w wodzie na środku jeziora? Pewnie! Wznosząc toast za własne szczęście  w ulubionej knajpie? pstryk! Wszytskie nietypowe, szalone i na ostatnią chwilę pomysły z ochotą realizuje Pan Fotograf Tomek. A jeśli myślicie, że sesja ślubna będzie stresująca czy krępująca to się grubo mylicie! NIe  z nim! Po ślubnej szykujemy się na ciążową
Agata i Mateusz K.
Jeden z dowcipów o „fotografach - amatorach” opowiada historię: „Kiedy można mówić, że jesteś niezłym fotografem? Wówczas gdy w jednej ze stolic europejskich robisz zdjęcie znanego zabytku i w kadr wejdzie Ci mniej niż trzech Japończyków.:) To dowcip, a całkiem poważnie - czy mamy do czynienia z profesjonalną sesją fotograficzną z wykorzystaniem modelek, czy też event firmowy, a może potrzebujemy klipu z organizowanej konferencji. W każdym z tych zleceń Pan Tomasz odnajduje się perfekcyjnie. Nie tylko precyzyjnie realizuje swoje zadania, ale jest przede wszystkim inspiratorem wielu nieszablonowych, wydawałoby się niewykonalnych pomysłów. I stąd też nasza współpraca, którą cenię, a osobę Pana Tomasza polecam do realizacji prac, w których nie odnajdzie się „byle jaki” fotograf, a już z pewnością amator….:)
 
VARIETE Agencja Reklamowa
Kreatywność, zaangażowanie, świetny kontakt z naszymi Klientami i Pracownikami to podstawowe elementy, które bierzemy pod uwagę decydując się na współpracę z podmiotami zewnętrznymi. Na początku jest poznanie, później ewentualne zauroczenie, a w wyniku tego działanie i tak tez jest w przypadku współpracy z Panem Tomaszem Siudą. Zaczynaliśmy od drobnych zleceń – głównie fotografii produktowej, by poprzez szereg prac (zdjęcia, wideoklipy) realizowanych przy okazji organizowanych przez nas warsztatów i szkoleń, podczas których mogliśmy się jedynie utwierdzać we właściwym wyborze naszego współpracownika, móc zlecać zajęcia zdecydowanie bardziej ambitne i pracochłonne jak np. wykonanie profesjonalnych sesji fotograficznych (realizacja dla Continental Opony Polska) czy też prace koncepcyjne i wykonawcze dla naszych własnych produktów oraz produktów naszych Klientów. Jeśli ktokolwiek zapyta – możecie mi Państwo polecić dobrego fotografa – z pewnością będzie to Pan Tomasz.
 
4Content Sp. z o.o. (wydawca, organizator szkoleń i warsztatów, realizator badań rynkowych)
Nasze fotograficzne spotkania to zdecydowanie najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu i rozwijanie swoich umiejętności, jaki można byłoby sobie wymarzyć. Gdyby nie one, chyba umarłabym z nudy. Spotykamy się w gronie ciekawych ludzi, Tomek to idealny nauczyciel, bo nie zanudza, a przekazuje nam w ciekawy sposób sporo swojej wiedzy i pomysłów. Mam wrażenie że od kiedy zaczęliśmy nasze zajęcia, naprawdę sporo się nauczyłam, ale najlepsze jest to, że potrafię to wykorzystać w praktyce, a nie tylko po prostu to wiem. Bardzo podoba mi się idea pracowni fotograficznej, a nie sztywnego kursu kończącego się po określonej liczbie godzin. Dzięki temu mam poczucie, że zawsze mogę coś jeszcze dokończyć, dopracować, zapytać o coś. Fotokoko to chyba najgłębsza i najzasobniejsza kopalnia kreatywności w Kórniku. To najfajniejsza rzecz z jaką miałam ostatnio do czynienia. Polecam! :)

Zosia Suszka