Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kórniczanin Portret Wspólny

Projekt fotograficzny mający na celu sportretowanie i ukazanie pewnej wyjątkowości mieszkańców Kórnika - miejsca niezwykłego.

Zrodzony w mojej głowie kilkanaście miesięcy (09.2012) temu z nieokreślonym dead linem. Do tej pory powstało już około 300 portretów, które w zamyśle będą zaprezentowane na plenerowej wystawie w Kórniku.
Zapraszam wszystkich chętnych do swojego mobilnego studia, które czasem można spotkać w trakcie imprez na terenie Kórnika. Każdy i w każdej chwili może też po prostu wpaść do mojego studia Fotopluma i  zrobić sobie nieodpłatny portret, który będzie swego rodzaju dokumentem, przekrojem przez społeczność Kórnika początku XXI wieku.
Pan Józef - ikona Kórnika, Pan Burmistrz, Biała Dama, Pan Czesio z Kościelnej i dzieciaki z osiedla... Każdy, kto jest Kórniczaninem, czuje się nim lub w jakiś sposób jest powiązany,
może włączyć się do projektu K.P.W.

_
Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszam na Facebook.

Kórniczanin Portret Wspólny - galeria: